Instagram Photos

DARMOWE PRESETY DO LIGHTROOM MOBILE

Uwielbiam bawić się grafiką i jest to moje hobby, dlatego postanowiłam stworzyć dla Was darmowe presety do Lightroom Mobile. Obecnie coraz większą uwagę przywiązujemy do ładnego, spójnego feedu, szczególnie na jakże popularnym Instagramie. A gotowe presety mogą nam to znacznie ułatwić.

Stworzyłam presety w klimacie boho, zresztą tak je waśnie nazwałam. Znajdziecie tu odcienie beżu, brązu, pomarańczu, dlatego warto pamiętać, aby takie kolory znalazły się na oryginalnych zdjęciach. Takie filtry w ciepłych barwach są obecnie na czasie, więc mam nadzieję, że się Wam spodobają!


JAK ZAINSTALOWAĆ PRESETY W LIGHTROOM MOBILE?

Pobierz presety z poniższego linku i zapisz w plikach na telefonie. Jeśli korzystasz z telefonu z systemem iOS pamiętaj, aby link otworzyć w przeglądarce Safari. Edit: Google Chrome nie obsługuje pobierania plików zarówno na systemie iOS, jak Android. Wybierzcie inną przeglądarkę do pobrania pliku.

POBIERZ:

A tu macie instrukcję krok po kroku:Jeśli spodobała Wam się moja praca i użyjecie presetów na swoim koncie, nie zapomnijcie o oznaczeniu mnie na zdjęciu, będzie mi bardzo miło! 
Instagram: mazurekmakeup

Komentarze

Publikowanie komentarza

back to top